
- В наявності
- Код: 475425
Кутова шліфувальна машина Zegor GBS125-800 800Вт 125 мм
1 025,90 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина Zegor GBS125-800 — це компактний та продуктивний інструмент, призначений для різання, шліфування та зачистки металу, каменю та інших матеріалів. Завдяки потужності 800 Вт та діаметру диска 125 мм, ця модель ідеально підходить для виконання широкого спектра завдань як у домашніх умовах, так і в професійній сфері.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Вага | 2.1 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 3 |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Потужність | 800 Вт |
| Розмір кола | 125 мм |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип живлення | Від мережі 220В |
- Ціна: 1 025,90 ₴
