
-24%
- В наявності
- Код: 475424
Кутова шліфувальна машина Zegor GBS125-720 720Вт 125 мм
1 050 ₴
799 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина Zegor GBS125-720 – це надійний та потужний інструмент, ідеально підходить для виконання різноманітних шліфувальних і різальних робіт. Завдяки оптимальному поєднанню потужності та ергономіки, цей інструмент стане незамінним помічником як у домашньому господарстві, так і на будівельних майданчиках. Кутова шліфувальна машина Zegor GBS125-720 – це надійний інструмент, який поєднує в собі доступність, функціональність та тривалий термін експлуатації. Оберіть якість, якій можна довіряти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Потужність | 720 Вт |
| Розмір кола | 125 мм |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип живлення | Від мережі 220В |
- Ціна: 799 ₴
