
- В наявності
- Код: 475426
Кутова шліфувальна машина Zegor GBL180-1700 1700Вт 180 мм
2 382,80 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина Zegor GBL180-1700 — це потужний і надійний інструмент, створений для професійних і побутових робіт. Завдяки високій продуктивності та ергономічному дизайну, цей інструмент стане незамінним помічником для різання, шліфування та зачистки різноманітних матеріалів. Ця модель ідеально підходить для робіт із металом, бетоном, плиткою та іншими матеріалами. Вона стане надійним інструментом як для професійних будівельників, так і для домашніх майстрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяців |
| Довжина шнура, м | 3 |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Потужність | 1700 Вт |
| Розмір кола | 180 мм |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип живлення | Від мережі 220В |
- Ціна: 2 382,80 ₴
