
- В наявності
- Код: 174229
Панель ПВХ Перли Декор 250х8х3000 мм
272,30 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термоперевод панель ПЕРЛИ ДЕКОР — це стильне та практичне рішення для оздоблення стін у вашому домі чи офісі. Виготовлена з високоякісного матеріалу, вона має гладку поверхню з витонченим перламутровим ефектом, який додає інтер’єру елегантності та сучасності.Ця панель стане чудовим вибором для тих, хто цінує гармонійне поєднання функціональності, естетики та зручності. Вона допоможе створити неповторний інтер’єр і додати приміщенню відчуття легкості та шику.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 3000 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різнокольоровий |
| Призначення | для оздоблення стін |
| Тип | Панель ПВХ |
| Ціна | Ціна вказана за 1 штуку |
- Ціна: 272,30 ₴
