
- В наявності
- Код: 475369
Шурупокрут акумуляторний Zegor CDP-21Q 12V
1 519 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Акумуляторний |
| Гарантія | 3 роки |
| Додаткові характеристики | Наявність змінного патрону |
| Діаметр зажиму | 10 мм |
| Максимальний діаметр сверління | сталь 10 мм, дерево 22 мм |
| Максимальний крутний момент | 37 Н-м |
| Номінальна напруга акумулятора | 21 В |
| Патрон з'єднання | одногільзовий патрон з ключем, металевий |
| Тип | Шурупокрут |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Число обертів холостого ходу | 0-400/0-1500 об/хв |
| Число регулювань крутного моменту | 18+1 |
- Ціна: 1 519 ₴
