
- В наявності
- Код: 595674
Випрямляч для волосся ROWENTA SF323LF0
1 299 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи | Є |
| Вага вирівнювача | 0,35 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 1.8 м |
| Живлення | 220 W |
| Колір корпуса вирівнювача | Чорний |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °С |
| Покриття нагрівального елемента | Турмалінове керамічне |
| Потужність | 110 Вт |
| Тип | Випрямляч для волосся |
- Ціна: 1 299 ₴
