
- В наявності 1 од.
- Код: 4102105
Прожектор світлодіодний Horoz Electric Pardus-50 50W 6400K чорний (068-028-0050)
469 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний Horoz Electric SMD LED Pardus-50 (модель 068-028-0050) потужністю 50W забезпечує яскраве освітлення з колірною температурою 6400K, створюючи холодне біле світло. Зі світловим потоком 4500 люменів, він ідеально підходить для освітлення великих площ, таких як подвір'я, парковки або будівельні майданчики. Прожектор виконаний у чорному кольорі, що додає йому сучасного вигляду і робить його непомітним в темряві. Завдяки світлодіодній технології, Pardus-50 є енергоефективним і довговічним рішенням для зовнішнього освітлення, забезпечуючи яскраве та надійне освітлення протягом тривалого часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колірна температура | 6400К |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній, Скло |
| Напруга | 100-265 V |
| Потужність | 50 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Розмір | 183х29х169 мм |
| Світловий потік | 4500 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип установки | Настінний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 469 ₴
