
- В наявності
- Код: 583087
Сушарка для білизни Rokar Rimin 15 м
874 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни Rokar Rimin — це зручний і практичний аксесуар для дому. Виготовлена з міцних матеріалів, ця сушарка забезпечує надійність і довговічність у використанні. Вона має компактний дизайн, що дозволяє легко розміщувати її навіть у невеликих приміщеннях. Сушарка Rokar Rimin легко складається і розкладається, що забезпечує зручність у зберіганні. Завдяки великій сушильній площі, вона ідеально підходить для одночасного сушіння великої кількості білизни, роблячи її незамінним помічником у будь-якому домогосподарстві.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 105 см |
| Колір | Білий з синім |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Тип | Сушарка підлогова |
| Тип установки | Підлоговий |
- Ціна: 874 ₴
