
-11%
- В наявності
- Код: 595932
Мультиварка Ardesto MC-P17
1 899 ₴
1 699 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиварка Ardesto MC-P17 - інноваційний помічник в кулінарії. З 17 програмами готування, вона легко приготує різноманітні страви. Об'єм 5 л забезпечує велику вмістимість. Електронне керування і LED-дисплей роблять використання простим. Ardesto MC-P17 - це зручний та надійний пристрій для швидкого та смачного приготування їжі вдома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Мірна склянка, ложка, ополоник, книга рецептів |
| Вага мультиварки | 3.01 кг |
| Відтермінування старту | 24 години |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LED |
| Довжина шнура, м | 1 м |
| Колір мультиварки | чорний + нержавіюча сталь |
| Матеріал мультиварки | нержавіюча сталь + пластик |
| Напруга | 220~240V |
| Потужність мультиварки | 860 Вт |
| Підтримка температури | 12 годин |
| Режими приготування | Варіння, Випічка, Смаження, Запікання, Йогурт, Каша, Крупи, Омлет, Паста, Плов, Рис, Суп, Твій рецепт, Тушкування. |
| Розмір мультиварки | 29х29х31 см |
| Таймер | так, звуковий сигнал |
| Тип | Мультиварка |
| Тип керування | Електронне |
| Частота | 50-60 Гц |
| Чаша, покриття | антипригарне покриття |
- Ціна: 1 699 ₴
