
-20%
- В наявності
- Код: 595676
Мультиварка DELFA DMC-500
1 499 ₴
1 199 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delfa |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Мультиварка; Каструля; Лоток для пароварки; Ложка для рису; Мірний стакан. |
| Вага мультиварки | 2,7 кг |
| Відтермінування старту | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LED |
| Колір мультиварки | чорний + нержавіюча сталь |
| Матеріал мультиварки | метал + пластик |
| Потужність мультиварки | 700 Вт |
| Підтримка температури | 12 годин |
| Режими приготування | Рис, Плов, Йогурт, Смаження, Тушкування, Випічка, Підігрівання, Пароварка, Суп, Каша. |
| Розмір мультиварки | 280х265х285 мм |
| Таймер | так, звуковий сигнал |
| Тип | Мультиварка |
| Тип керування | Сенсорне |
| Чаша, покриття | антипригарне покриття |
- Ціна: 1 199 ₴
