
-16%
- В наявності
- Код: 595647
Тостер First FA-5367-3 850W
1 419 ₴
1 199 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Особливості | Підігрівання;Розморожування;Знімний піддон для крихт;Кількість режимів обсмажування: 7. |
| Потужність | 850 Вт |
| Розмір | 180х290х160 мм |
| Тип | Тостер |
- Ціна: 1 199 ₴
