
- В наявності
- Код: 592779
Фен для сушiння волосся GHD-532 1800Вт,2 швидкостi, 2 режима тепла, дорожнiй (GRUNHELM)
500 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 1.8 м |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Кількість швидкостей: 2;Кількість температурних режимів: 2;Додатково: підвіска петелька;Подача холодного повітря. |
| Потужність | 1800 Вт |
| Розмір | 200х120х75 мм |
- Ціна: 500 ₴
