
- В наявності 1 од.
- Код: 475236
Мотокоса Vitals BK 521а (194409)
4 095 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості: хромовані стінки циліндра; наявність: легкого старту; паливопідкачувальний насос-праймер; ергономічна роздільна рукоятка із двох частин; посилений редуктор; низький рівень вібрації; цільна алюмінієва "штанга"; у комплекті ранцевий жилет; гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр ліски | 2.4 мм |
| Об'єм циліндра | 51.7 см3 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Потужність двигуна | 2.0 к.с. |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Тип палива | Суміш бензину з маслом для двотактних двигунів 25:1 |
| Швидкість обертання | 9500 об/хв |
- Ціна: 4 095 ₴
