
- В наявності
- Код: 474238
Мотокоса Кентавр МК-5236Тc (145409)
3 379 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр ліски | 2.4 мм |
| Об'єм циліндра | 52 см3 |
| Потужність | 2700 Вт |
| Потужність двигуна | 2.7 к.с. |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Тип палива | Суміш бензину з маслом для двотактних двигунів 25:1 |
| Швидкість обертання | 9500 об/хв |
- Ціна: 3 379 ₴
