
- В наявності
- Код: 4101792
Блок живлення AVT-F-12V герметик 16.66А (1019878)
1 129 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення AVT-F-12V (герметик) - це надійне джерело живлення з вихідною напругою 12V та потужністю 200W, яке забезпечує стабільне живлення вашого обладнання. Цей блок живлення має високий рівень захисту від вологи та пилу, відповідаючи стандарту IP67, що робить його ідеальним для використання як в приміщенні, так і на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Довжина: | 215 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 175-265 В |
| Охолодження | Пасивне |
| Потужність | 200 Вт |
| Ток | 16.66 А |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип | Блок живлення |
- Ціна: 1 129 ₴
