
- В наявності 1 од.
- Код: 473252
Міксер електричний "Vitals-Master Em 1414BR" (45767Р)
4 588 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Історія латвійської торгової марки Vitals починається з 1993 року і давно здобула репутацію якісних товарів. Головною перевагою продукції цього виробника вважається високий технічний рівень. TM Vitals здійснюється постійний контроль якості всіх комплектуючих та готової продукції. Весь електроінструмент марки Vitals у магазині Віста пропонується у трьох основних серіях –професійний, напівпрофесійний та побутовий. Це забезпечує споживачеві можливість вибору інструменту, який відповідає його вмінню, потребі та рівню професіоналізму. Перевагою техніки Vitals також можна вважати широкий асортимент виробів, здатний задовольнити потреби будь-якого споживача, а саме : побутовий та професійний електроінструмент, садово-паркова техніка, зварювальне обладнання, теплове обладнання, електрогенератори на різних видах палива, гідроакумулятори, насоси та насосні станції, комплектуючі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердел | 140 мм |
| Кількість обертів | 800 об/хв |
| Потужність | 1400 Вт |
| Тип живлення | Від мережі 220В |
- Ціна: 4 588 ₴
