
- В наявності
- Код: 475228
Дриль-шуруповерт електричний Vitals Master Us 1030b
904 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль-шуруповерт електричний Vitals Master Us 1030b - це потужний і надійний інструмент, що забезпечує високу продуктивність та зручність в роботі. Завдяки своїй компактній конструкції і ергономічному дизайну, він ідеально підходить для виконання різних завдань вдома або в майстерні. Цей дриль-шуруповерт оснащений потужним двигуном, який забезпечує ефективну роботу навіть з важкими матеріалами. Крім того, він має регульовану швидкість і зручну систему зміни напрямку обертання, що робить його універсальним інструментом для будь-яких будівельних або ремонтних робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Номінальна напруга, В | 230 В |
| Особливості | Реверс |
| Потужність | 300 Вт |
| Розмір свердлильного патрона | 10 мм |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Частота тока | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 0-710 об/хв |
- Ціна: 904 ₴
