
- В наявності
- Код: 5715115
Сушарка для білизни Optima Grey 180G
523 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни Optima Grey 180G - зручний та ефективний засіб для швидкого висушування одягу. Завдяки своєму практичному дизайну, вона ідеально підходить для сушіння великої кількості білизни.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Розмір | У складеному стані: 127,5х54х4 см; В розкладеному вигляді 180х50х105 см |
| Тип | Сушарка підлогова |
| Тип установки | Підлоговий |
- Ціна: 523 ₴
