
- В наявності
- Код: 4101544
Прожектор світлодіодний Horoz Electric Pegasus-50 50W 6400K
893 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор Pegasus-50 - це потужний світлодіодний пристрій з 50 Вт, ідеальний для освітлення зовнішніх просторів. Забезпечує яскраве біле світло (6400K) з високою ефективністю. Захищений за стандартом IP65, гарантує стійкість до погодних умов. Компактний та легкий у використанні, ідеально підходить для освітлення саду, подвір'я чи будівель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колірна температура | 6400К |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Напруга | 175-250V |
| Потужність | 50 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Розмір | 180х35х165 мм |
| Світловий потік | 5750 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип установки | Настінний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 893 ₴
