Мінеральний утеплювач ISOVER Merino 100 MPS 1200/625/100 (10 шт/уп)
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
09:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 18:00
|
|
| Середа |
09:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 18:00
|
|
| Субота |
10:00 - 16:00
|
|
| Неділя |
10:00 - 16:00
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіМінеральний утеплювач ISOVER Merino 100 MPS 1200/625/100 (10 шт/уп)1 396 ₴1 199 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | Isover |
| Країна виробник | Україна |
|
| Товщина | 100 мм |
|
| Група горючості | НГ (А1) |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,039 Вт/м*К |
| Кількість в пакованні | 10 штук |
| Обсяг | 7.5 м2 мл |
| Призначення | Для скатних покрівель та перегородок. |
| Розмір | 625х1200 мм |
| Тип | Мінеральна вата |