
-25%
- В наявності
- Код: 4101518
Прожектор світлодіодний Horoz Electric Remix-30 30W RGB
539 ₴
404,30 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор Horoz Electric Remix-30 із SMD LED 30W RGB - це потужне та елегантне джерело світла. Чорний корпус гармонійно вписується в будь-який інтер'єр. З використанням високоефективних LED, цей прожектор забезпечує якісне та насичене освітлення для різноманітних потреб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Напруга | 100-260 V |
| Потужність | 30 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Розмір | 148х28х133 мм |
| Світловий потік | 2400 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип лампи | Вбудований LED-модуль |
| Тип установки | Настінний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 404,30 ₴
