
- В наявності
- Код: 450092
Кухонна мийка врізна Fornax 49x65х20 см (AISI 304) 0.7 мм NG65D декор
1 678 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна мийка NG65D декор Дизайнерська врізна мийка NG65D з декоративною обробкою поверхні. Кухонна мийка моделі NG65D виготовлена з преміальної сталі AISI 304 товщиною 0.7 мм. Вбудована мийка для кухні NG65D розміром 49x65 см поєднує практичність та естетику. Глибока чаша 20 см забезпечує максимальну зручність. Декоративна поверхня створює унікальний зовнішній вигляд. Посилена сталь AISI 304 стійка до будь-яких навантажень. Преміальне шумопоглинаюче покриття. Комплект включає шаблон для вирізу та кріплення. Врізний монтаж підкреслює елегантність дизайну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fornax |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20 см |
| Довжина: | 65 см |
| Комплектація | мийка кухонна, кріплення |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Наявність крила | Да |
| Тип | Мийка врізна |
| Тип установки | Врізна |
| Товщина сталі | 0.7 мм |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина | 49 см |
- Ціна: 1 678 ₴
