
- В наявності
- Код: 450081
Кухонна мийка накладна Fornax 50х80х14 см (AISI 201) 0,4 мм Z5824 R (фартух праворуч)
677 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця кухонна мийка розміром 50x80x14 см, виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі AISI 201 та має товщину 0.4 мм. Ця мийка вражає якістю і стильним дизайном, ідеально підходить для сучасних кухонь. Її компактні розміри дозволяють ефективно використовувати простір. Зручна і міцна, ця мийка легко чиститься і довго зберігає свій сучасний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fornax |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 14 см |
| Довжина: | 80 см |
| Комплектація | мійка кухонна 1 штука |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Наявність крила | Да |
| Розташування фартуха | Праворуч |
| Тип | Мийка накладна |
| Тип установки | Накладний |
| Товщина сталі | 0.4 мм |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 677 ₴
