
-28%
- В наявності
- Код: 474102
Мотокосa Світязь БТ-430
2 625 ₴
1 899 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотокосa Світязь БТ-430
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр ліски | 2.4 мм |
| Комплектація | Мотокоса, ніж 3-х лопатевий, косильна головка, ремінь через плече, набір ключів, керівництво з експлуатації |
| Об'єм двигуна | 43 см3 |
| Потужність | 3500 Вт |
| Потужність двигуна | 4.76 к.с. |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Тип палива | Суміш бензину з маслом для двотактних двигунів 25:1 |
- Ціна: 1 899 ₴
