
- В наявності
- Код: 593112
Фен для волосся AURORA AU3524
769 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurora |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 2 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.82 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина шнура, м | 1.6 м |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 2200 Вт |
| Розмір | 105х290х240 мм |
- Ціна: 769 ₴
