
- В наявності 1 од.
- Код: 460771
Унітаз підвісний Volle Fiesta Rim сидіння Slim slow-closing 13-77-034
7 654 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Вага | 24 кг |
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 50 см |
| Злив | Горизонтальний |
| Мікроліфт | З мікроліфтом |
| Наявність обідка | Безобідковий |
| Тип | Унітази |
| Тип установки | Підвісний |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 7 654 ₴
