
- В наявності
- Код: 474965
Електротример Кентавр СК-1638Е (116595)
2 768 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр ліски | 1.6 мм |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1600 Вт |
| Тип | Електротример |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 10000 об/хв |
- Ціна: 2 768 ₴
