
- В наявності
- Код: 459900
Мийка кухонна Adamant SLIM 62x43.5x20 см чорна-03
3 836 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Вага | 10 кг |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Глибина | 20 см |
| Довжина: | 62 см |
| Комплектація | мийка кухонна, кріплення |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Матеріал | Граніт |
| Наявність крила | Да |
| Розмір чаші | 34х35.5 см |
| Тип | Мийка врізна |
| Тип установки | Врізна |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина | 43.5 см |
- Ціна: 3 836 ₴
