
- В наявності
- Код: 457572
Унітаз-компакт Cersanit EKO E021 3/6 л сидіння поліпропілен
5 519 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Вага | 27.6 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 см |
| Глибина | 75,5 см |
| Мікроліфт | Без мікроліфту |
| Об'єм зливу | 3/6 л |
| Підвід води | Нижній |
| Тип | Унітази |
| Тип установки | Підлоговий |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 5 519 ₴
