
-22%
- В наявності
- Код: 454771
Унітаз-компакт Cersanit 705 Cersania 011 з сидінням DELFI/MODUO SLIM 38556
6 419 ₴
4 999 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Вага | 32.5 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 77 см |
| Глибина | 67,5 см |
| Злив | Горизонтальний |
| Мікроліфт | З мікроліфтом |
| Об'єм зливу | 3/6 л |
| Підвід води | Нижній |
| Тип | Унітази |
| Тип установки | Підлоговий |
| Ширина | 35,5 см |
- Ціна: 4 999 ₴
