- В наявності 1 од.
- Код: 173563
Вагонка Дуб темний глянець 100х10х3000 мм
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
09:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 18:00
|
|
| Середа |
09:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 18:00
|
|
| Субота |
10:00 - 16:00
|
|
| Неділя |
10:00 - 16:00
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявності 1 од.Вагонка Дуб темний глянець 100х10х3000 мм86,60 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Вагонка |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Товщина | 10 мм |
|
| Довжина: | 3000 мм |
| Колір | Дуб Темний |
| Призначення | для оздоблення стін |
| Ціна | Ціна вказана за 1 штуку |