Панель ПВХ Троянда чайна 250х8х3000 мм
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
09:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 18:00
|
|
| Середа |
09:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 18:00
|
|
| Субота |
10:00 - 16:00
|
|
| Неділя |
10:00 - 16:00
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіПанель ПВХ Троянда чайна 250х8х3000 мм272,30 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Довжина | 3000 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 250 мм |
|
| Колір | Різнокольоровий |
| Призначення | для оздоблення стін |
| Тип | Панель ПВХ |
| Ціна | Ціна вказана за 1 штуку |