Термоперевод Панель "РОМБ/Ілюзія" (250мм*8мм*3000мм)
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
09:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 18:00
|
|
| Середа |
09:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 18:00
|
|
| Субота |
10:00 - 16:00
|
|
| Неділя |
10:00 - 16:00
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіТермоперевод Панель "РОМБ/Ілюзія" (250мм*8мм*3000мм)268,20 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Країна виробник | Україна |
|
| Довжина: | 3000 мм |
| Колір | Світлий |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | для оздоблення стін |
| Тип | Панель ПВХ |
| Товщина | 8 мм |
| Ціна | Ціна вказана за 1 штуку |
| Ширина | 250 мм |