
-26%
- Готово до відправки
- Код: 524154
Плитка гіпсова "Амстердам 10" 0,48 м.кв.
406,70 ₴/кв.м
299 ₴/кв.м
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Живий камінь |
| Вага | 9 кг |
| Кількість в пакованні | 7 штук |
| Матеріал | Гіпс |
| Розмір | 525х150х25 мм |
| Тип | Пряма |
| Упаковка | 0,48 м. кв. |
- Ціна: 299 ₴/кв.м
