
- В наявності
- Код: 419713
Прожектор світлодіодний Lezard PAL65150 150W 6500K чорний
2 359 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Колірна температура | 6500K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній, Скло |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 150 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Світловий потік | 12000 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип лампи | Вбудований LED-модуль |
| Тип установки | Настінний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 2 359 ₴
