
-15%
- В наявності 1 од.
- Код: 473977
Стрічкова шліфмашина FORTE BS 7690 VF 900Вт, 76х533мм, 0-380об/хв., 3,2кг
2 955,80 ₴
2 499 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TM Forte – широко відома в Україні торгова марка. Вже понад 10 років виробляє садову та будівельну техніку, інструмент, а також різне приладдя до них. Вся продукція Форте сертифікована в Україні та має офіційну гарантію від виробника від 1 до 3 років. Окрім цього, торгова марка надає гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування у кожному регіоні України. Продукція даного виробника відрізняється демократичною ціновою політикою та доступністю широкого кола споживачів. Якість цієї продукції підтверджено європейськими сертифікатами відповідності
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 3.2 кг |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів | 380 об/хв |
| Потужність | 900 Вт |
| Тип живлення | Від мережі 220В |
- Ціна: 2 499 ₴
