
- В наличии
- Код: 515004
Бойлер Bosch TR 2000 T 50 SB Tronic 2000 T
8 534,50 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний електричний бойлер Bosch TR 2000 T 50 SB Tronic 2000 T місткістю 50 літрів - надійне джерело гарячої води для сім'ї. Вертикальна тонка модель відрізняється компактними розмірами, що дозволяє встановити його навіть у невеликому приміщенні. Корпус бойлера виготовлений з емальованої сталі. Всередині розміщений бак зі склокерамічним покриттям. Нагрів води забезпечує мокрий ТЕН потужністю 1500 Вт. Температура регулюється механічним термостатом. Бойлер оснащений магнієвим анодом та запобіжним клапаном для безпеки. Має ступінь захисту IPX4. За 1 годину 56 хвилин бойлер нагріває 50 літрів води. Достатньо для 3-4 осіб. Гарантія - 2 роки. Бойлер Bosch TR 2000 T 50 SB Tronic 2000 T - надійне бюджетне рішення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 18.6 кг |
| Страна производитель | Болгария |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Бойлери з мокрим ТЕНом |
| Высота | 80 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глубина | 40 см |
| Питание | 220 W |
| Материал | Сталь з емалевим покриттям, склокераміка |
| Нагревательный элемент | Мокрий ТЕН |
| Объем | 50 л мл |
| Особенности | Магнієвий анод; Ізоляція: пінополіуретан 32 мм; Товщина стінки металу: 2 мм; Фланець для ревізії та технічного обслуговування; Запобіжний клапан. |
| Мощность | 1500 Вт |
| Підводка труб | Нижня |
| Регулировка температуры | до 70 °С |
| Степень защиты | IPX4 |
| Тип | Бойлер |
| Тип керування | Механічне |
| Тип установки | Настінний вертикальний |
| Форма | slim (тонкий) |
| Время нагрева | 1 год 56 хв |
| Ширина | 38.6 см |
- Цена: 8 534,50 ₴
