
- В наличии
- Код: 595152
Саппер SATURN-ST-FP0062
1 099 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saturn |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага чоперу | 2 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір чоперу | Прозорий, зелений |
| Кількість швидкостей чопера | 1 |
| Матеріал корпусу чопера | Пластик |
| Матеріал чаші чопера | Скло |
| Об'єм чаші чопера | 1 л |
| Особливості чопера | Дозволяє комфортно і без особливих зусиль нарізати овочі для салату, зробити м'ясний фарш, подрібнити цибулю і зелень, подрібнити горіхи. Можно використовувати для приготування пюре, збивання, змішування та колки льоду. |
| Потужність чопера | 400 Вт |
| Розмір чоперу | 295х210х198 мм |
| Тип | Подрібнювач |
- Цена: 1 099 ₴
