
- Готово до відправки
- Код: 982382
Штора Ardesto 150х270 см рогожка сірий світлий
949 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штора Ardesto 150 × 270 см, рогожка, світло-сіра — стильне рішення для оформлення вікна у сучасному інтер’єрі. Виготовлена з 100 % поліестеру, тканина має приємну фактурну поверхню типу «рогожка», яка додає глибини та текстурності простору. Розмір 150 см × 270 см підходить для стандартних і високих вікон. Світло-сірий відтінок легко поєднується з деревом, білими та пастельними тонами, створюючи відчуття легкості й спокою. Кріплення здійснюється за допомогою шторної стрічки шириною 7,5 см, що формує рівні та акуратні складки. Рекомендації щодо догляду: хімчистка заборонена, прати в пральній машинці до 30 °C на делікатному режимі, не сушити в сушильній машині, не відбілювати, прасувати при температурі до 110 °C, сушити у вертикальному положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | шторна стрічка - 7.5 см |
| Довжина: | 270 см |
| Колір | Світло-сірий |
| Кількість в пакованні | 1 штука |
| Матеріал | Полиэстер |
| Розмір | 270х150 см |
| Світлопроникність | Dimout |
| Тип | Штора |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 949 ₴
