
- Готово до відправки
- Код: 982387
Штора Ardesto 150х270 см блекаут сірий
799 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штора Ardesto 150 × 270 см, блекаут, сірий — ідеальний варіант для оформлення вікна, що поєднує стиль і функціональність. Полотно виконане зі 100 % поліестеру з технологією блекаут, яка допомагає затемнити приміщення до близько 80 %, створюючи атмосферу спокою й відпочинку. Розмір 150 см ширини та 270 см довжини дозволяє однією штою закрити широке вікно чи балконний проріз. Сірий колір універсальний, легко вписується у сучасний інтер’єр і гармонійно поєднується з нейтральними, дерев’яними або металевими деталями. Кріплення здійснюється за допомогою шторної стрічки шириною 7,5 см, яка формує рівномірні складки — поєднання практичності та естетики. Рекомендації щодо догляду: хімчистка заборонена, прати в пральній машинці до 30 °C на делікатному режимі, не сушити в сушильній машині, не відбілювати, прасувати при температурі до 110 °C, сушити у вертикальному положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | шторна стрічка - 7.5 см |
| Довжина: | 270 см |
| Кількість в пакованні | 1 штука |
| Матеріал | Полиэстер |
| Розмір | 270х150 см |
| Світлопроникність | Blackout |
| Тип | Штора |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 799 ₴
