
- Готово до відправки
- Код: 5722958
Декоративний букет Decorize Соняшники різноманітні (1530)
71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний букет Decorize “Соняшники різноманітні” (1530) — це яскравий акцент для будь-якого інтер’єру, який одразу додає настрою й тепла. У букеті сім гілок, кожна з яких наповнена листям і кількома соняшником – різного розміру, що створює натуральний, живий вигляд. Загальна висота букета — 30 см, але гілки з квітами та листям трохи коротші — близько 20 см, так, щоб красиво розташуватись у вазі або на поличці. Діаметр квіток — від 4 до 8 см, це дає чудове поєднання крупних і дрібніших деталей. Матеріал комбінований — тканина, пластик, метал — забезпечує яскравість кольорів та тривале збереження форми, навіть без особливого догляду.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Decorize |
| Висота | 30 см |
| Додаткові характеристики | У букеті 7 гілок |
| Діаметр квітки | 4-8 см |
| Колір | Різнокольоровий |
| Матеріал | Комбінований |
| Особливості | Висота гілки з листям і квітами 20 см |
| Тип | Декоративний букет |
- Ціна: 71 ₴
