
- В наличии
- Код: 596786
Мультиварка-скороварка Edler ED-PC1806
2 199 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зустрічай кухонного універсала — мультиварку‑скороварку Edler ED‑PC1806, що поєднує 16 автоматичних програм і функцію скороварки. Це надійний помічник, який зварить суп, приготує страву на пару, спече випічку, йогурт, ризотто чи холодець, і все це — не втрачаючи ні аромату, ні вітамінів. Завдяки таймеру з відстрочкою старту та підтримці температури ти можеш вкласти інгредієнти ввечері, а страва сама приготується вчасно. А ще — безпечний контроль тиску, LED‑дисплей, міцний металевий корпус і зручна кнопкова панель, яка зробить готування інтуїтивно зрозумілим і стильним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edler |
| Страна производитель | Китай |
| Объем чаши | 5 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага мультиварки | 4.6 кг |
| Отсрочка старта | Є |
| Дисплей | LED |
| Колір мультиварки | Чорний, Нержавіюча сталь |
| Матеріал мультиварки | Метал, Пластик |
| Потужність мультиварки | 900 Вт |
| Поддержание температуры | Є |
| Режими приготування | суп, приготування на пару, плов, крупи, холодець, паста, варення, розігрів, смаження, томлення, соте, випічка, запікання, молочна каша, йогурт, система автоматичного контролю тиску, функція відключення живлення |
| Розмір мультиварки | 34.5х32х32 см |
| Таймер | так, звуковий сигнал |
| Тип | Мультиварка-скороварка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Чаша, покриття | антипригарне покриття |
- Цена: 2 199 ₴
