
- В наличии 1 ед.
- Код: 596748
Тостер Grunhelm 750 Вт GTR019B (142684)
625 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний тостер Grunhelm GTR019B 750 Вт вирізняється точним регулюванням підсмажування та універсальністю: 7 рівнів обсмаження дають можливість від хрумких до ніжно‑золотистих тостів. Два широкі слоти дозволяють готувати навіть пухкі булочки, а автоматичне підняття робить процес комфортним. Знімний піддон для крихт — це простота очищення, а функція розморожування додає зручності, навіть коли хліб лише з морозилки. Такий прилад не лише доповнить вашу кухню, але й зробить сніданки швидкими та приємними.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.02 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Мощность | 750 Вт |
| Размер | 26.5х15.2х17.2 см |
| Тип | Тостер |
- Цена: 625 ₴
