
- В наличии
- Код: 651441
Полоса кована Uastall 2000х40х4 мм (1834/1/3)
192,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Познайомтесь із Uastall кованою полою 2000×40×4 мм (1834/1/3) — витримана сталева смуга, що поєднує вишуканий дизайн, надійність і міцність. Виготовлена з високоякісної сталі прямокутного перетину, вона ідеально підходить для декоративної ковки, огорож, балюстрад, меблевих акцентів або архітектурних деталей. Завдяки своїм параметрам — довжині 2 м, ширині 40 мм та товщині 4 мм — матеріал забезпечує концентрацію міцності при компактних формах, зберігаючи естетику кожного проекту.
| Основные | |
|---|---|
| Длина | 2000 мм |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Uastall |
| Материал | Сталь |
| Тип | Полоса |
| Толщина | 4 мм |
| Ціна | Ціна вказана за 1 штуку |
- Цена: 192,50 ₴
