
- Готово до відправки
- Код: 724521
Коптильня SmokeHouse M Original 400х300х280 мм з підставкою (SH014)
3 240,30 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня SmokeHouse M Original (400×300×310 мм) з підставкою — компактне рішення для гарячого копчення вдома чи на природі. Герметична кришка-«будиночок» із гідрозатвором забезпечує контроль температури й ефективне відведення конденсату, що створює рівномірне, золотисте обсмаження без плям. Підставка допомагає створити оптимальну циркуляцію повітря і стабільне прогрівання. Спроможна вмістити до 4 кг продукції — ідеальна для невеликих сімейних посиденьок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Джерело диму | Тріска |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Цільно-зварна |
| Країна виробник | Узбекістан |
| Призначення | Для приготування копчених страв |
| Розове завантаження коптильні | До 4 кг |
| Розмір | 400х300х320 мм |
| Сумісність з джерелами тепла | Усі види плит, Вугілля, Пальник, Відкритий вогонь |
| Тип | Коптильня |
| Товщина металу | 1.5 мм |
- Ціна: 3 240,30 ₴
