
- В наличии
- Код: 475502
Мотокоса Vitals Master BK 3312jd Black Edition (193734)
6 299 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотокоса Vitals Master BK 3312jd Black Edition — це модний та функціональний садовий інструмент, що поєднує стильний чорний дизайн і потужний бензиновий двигун. Об’єм 33 см³ забезпечує 0,9 кВт (1,2 к. с.), а розбірна алюмінієва штанга сприяє компактному транспортуванню. З можливістю роботи з лескою Ø 2,4 мм (діаметр скошування 430 мм) або диском Ø 255 мм — чудовий вибір для трави, чагарників і дрібних гілок. Надійний запуск, ергономічна ручка і — ідеальна базова мотокоса для городу й ландшафтного догляду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.6 кг |
| Диаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 0.84 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр ліски | 2.4 мм |
| Об'єм циліндра | 33 см3 |
| Мощность | 0.9 кВт |
| Мощность двигателя | 1.2 к.с. |
| Тип двигателя | Бензиновий одноциліндровий двотактний повітряного охолодження |
| Тип топлива | Суміш бензину з маслом для двотактних двигунів 25:1 |
| Скорость вращения | 10000 об/хв |
- Цена: 6 299 ₴
