
- В наличии 1 ед.
- Код: 596575
Тостер Gorenje T800DB
1 269 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тостер Gorenje T800DB — стильний і функціональний помічник у вашій кухні. Два широкі слоти дозволяють одночасно підсмажувати дві скибки, а 7 ступенів підрум’янення гарантують ідеальний результат — від хрусткого до ніжного. Функції розморожування та підігріву роблять його універсальним для будь‑якого хліба чи випічки. Підсвічування кнопок, автовимкнення і знімний піддон для крихт забезпечують зручність, чистоту і безпеку під час кожного використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Мощность | 850 Вт |
| Размер | 27.5х16.2х18.9 см |
| Тип | Тостер |
- Цена: 1 269 ₴
