
- В наличии
- Код: 515759
Бойлер BOSCH Tronic 4500 (7736507298)
15 690 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бойлер BOSCH Tronic 4500 (7736507298) — це високоякісне та надійне рішення для нагріву води, яке поєднує сучасні технології та енергоефективність. Завдяки своєму елегантному дизайну та компактним розмірам, цей бойлер легко впишеться в будь-який інтер'єр, зберігаючи максимальний комфорт і функціональність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 29.6 кг |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикатор температуры | Є |
| Вид | Бойлери з мокрим ТЕНом |
| Высота | 78.7 см |
| Гарантія | 5 років |
| Глубина | 31.7 см |
| Питание | 230 В |
| Материал | Сталь з емалевим покриттям |
| Нагревательный элемент | Мокрий ТЕН |
| Объем | 80 л мл |
| Особенности | енергоефективність, режими ECO і SMART |
| Мощность | 1500 Вт |
| Підводка труб | Нижня |
| Регулировка температуры | до 75 °С |
| Степень защиты | IP 24 |
| Тип | Бойлер |
| Тип керування | Електронне |
| Тип установки | Настенный |
| Форма | Прямоугольное |
| Время нагрева | 2 год 40 хв |
| Ширина | 56.9 см |
- Цена: 15 690 ₴
