
- В наличии
- Код: 454620
Кухонна мийка Valeso Handmade 50х50х23 см (3/0.8)
2 388 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кухонна мийка Valeso Handmade 50×50×23 см (3/0,8 мм) — стильне рішення для сучасної кухні. Компактний квадратний формат ніжно впишеться у невеликий простір, а надійна нержавіюча сталь SUS 201 із PVD‑покриттям забезпечує стійкість до подряпин, високих температур та побутової хімії. Глибина чаші 23 см дозволяє комфортно мити великі предмети. Мийка укомплектована сифоном, кріпленням та має отвори під змішувач і дозатор — легко монтується як під, так і над стільницею. Чорне матове покриття додасть кухні індивідуального шарму та мінімалістичного вигляду.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Венгрия |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 23 см |
| Длина | 50 см |
| Цвет | Сталь |
| Комплектация | мийка кухонна 1 штука |
| Количество чаш | 1 основна |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Наявність крила | Нет |
| Розмір чаші | 42х37х23 см |
| Тип | Мийка врізна |
| Тип установки | Врізна |
| Форма | Квадратная |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 2 388 ₴
