
- В наличии
- Код: 452620
Мийка кухонна Valeso Platinum 49х47х18 см сатин (4947)
1 065,80 ₴
+380 (50) 555-33-77
Відділ продажів
- +380 (66) 407-40-15Відділ продажів
- +380 (50) 307-91-29Відділ продажів
- +380 (54) 267-99-09Бугалтерія
- +380 (95) 676-53-88Відділ кадрів
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка кухонна Valeso Platinum 4947 — стильне та практичне рішення для вашої кухні. Виготовлена з нержавіючої сталі SUS 201, вона поєднує в собі міцність, довговічність та легкість у догляді. Матова поверхня сатінового кольору додає елегантності та приховує відбитки пальців. Завдяки оптимальним розмірам 49×47 см та глибині чаші 18 см, мийка забезпечує зручність при митті посуду та інших кухонних завдань. Тип встановлення — врізний, що дозволяє легко інтегрувати мийку в будь-який кухонний інтер'єр. Ця мийка стане надійним помічником у вашій кухні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Valeso |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 18 см |
| Длина | 47 см |
| Цвет | Сталь |
| Комплектация | мийка кухонна 1 штука |
| Количество чаш | 1 основна |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Наявність крила | Нет |
| Тип | Мийка врізна |
| Тип установки | Врезной |
| Толщина стали | 0.8 мм |
| Форма | Овальная |
| Ширина | 49 см |
- Цена: 1 065,80 ₴
